Strona główna » Gadżety

Wykonujemy:

  • smycze i długopisy
  • maseczki i kominy
  • pendrive'y, myszki, podkładki pod myszkę
  • breloki, gadżety biurowe
  • kubki, parasole

Nasze realizacje:

Gadżety reklamowe Gdańsk


Jak od dawna wiadomo, reklama dźwignią handlu, więc promowanie swojego biznesu to podstawa, aby zaistnieć na rynku i utrwalić swoją obecność w umysłach potencjalnych klientów. Reklamy na bilbordach, ulotkach czy w Internecie to tylko część możliwości, jakie możesz wykorzystać do prezentacji swoich produktów i usług. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i prezentujemy gadżety reklamowe, dzięki którym klienci w Gdańsku i okolicach z pewnością na długo Cię zapamiętają. Do dyspozycji dostajesz takie dodatki, jak smycze, długopisy, pendrive’y, breloki, kubki notatniki czy parasole, które spersonalizujemy zgodnie z Twoimi wymaganiami, umieszczając na nich logo reprezentujące firmę lub dowolny element graficzny przygotowany przez Ciebie czy też naszych projektantów. Bogaty wybór kolorystyczny i ciekawe wzornictwo to tylko niektóre zalety naszych gadżetów. Są one nie tylko formą dekoracji, lecz posiadają także praktyczne zastosowania. Zależy nam na tym, aby towar, który oferujemy, był w pełni ekologiczny, dlatego do produkcji wykorzystywane są wysokiej jakości komponenty. Akcesoria przez nas wykonane są trwałe, bezpieczne dla środowiska oraz odporne na działanie czynników atmosferycznych.


Nasza oferta obejmuje wiele rodzajów gadżetów reklamowych, więc z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Od prostych długopisów, którymi Twoi klienci składają podpisy, przez kubki, w których kawa smakuje lepiej, do parasoli chroniących przed deszczem. Już dziś skorzystaj z naszej oferty i zareklamuj się w niecodzienny sposób.

Nasz katalog gadżetów reklamowych

Jesteśmy dystrybutorem gadżetów Gift Studio - przygotujemy dla Ciebie wybrane i spersonalizowane gadżety z naszej oferty. Twoja marka jeszcze lepiej utrwali się w pamięci potencjalnego klienta z Gdańska i okolic.


Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, zapoznaj się z katalogiem produktów